فنر فرمینگ

5/5 - (1 امتیاز)
فنرفرمینگ
فنرفرمینگ

فنر فرمینگ چیست؟

فنر فرمینگ نوعی مفتول فرم دار بوده که با اشکال گوناگون طراحی و ساخته می گردد. در تولید فنر فرمینگ از دقت بالایی استفاده شده و توسط دستگاه های CNC تولید می شود. فنرهای فرمینگ بر خلاف فنر کششی و فنر پیچشی از هیچ اصول خاصی جهت کارکرد، پیروی نمی کنند. از فنرهای پیچشی در تولید خار فنر گیره لباس و همچنین فنرهای مربوط به سوکت خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.

تولید فنر فرمینگ

فنر فرمینگ توسط مفتول هایی از جنس استیل و فولاد کربن دار با دستگاه های CNC تولید میگردد که خم ها و زوایای خاصی روی مفتول ها انجام می شود که بر اساس نوع قطعه ای که قرار است فنر فرمینگ بر روی آن متصل شود، این زوایا متفاوت است و در طراحی آن دقت زیادی نیاز است تا در انتها فنر تولید شده کارایی مورد نظر را داشته باشد.

تولید انواع فنر فرمینگ توسط فنر سازی پارس فولاد امیر با اندازه و فرم های نامحدود به وسیله دستگاه های فوق دقیق CNC و همچنین امکان طراحی و پیاده سازی انواع فنر های پیچیده فرمینگ با اشکال مختلف توسط مهندسین و کارشناسان مجرب این مجموعه فراهم است.

کاربرد فنر فرمینگ

امروزه در صنعت فنر سازی ، فنر فرمینگ به دلیل کاربردهایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از جمله کاربردهای فنر فرمینگ می توان به استفاده از آن در صنایع خودرو سازی، ابزارهای دقیق، دستگاه های پزشکی، ابزارآلات و یراق آلات، ماشین آلات صنعتی و … اشاره کرد. در تولید فنر فرمنیگ از مفتول های با قطر  0.2 ميليمتر تا 8 ميليمتر استفاده شده و از آلیاژ ضد زنگ و فسفر برنز در اندازه های سفارشی، نیز استفاده می شود.

قیمت و خرید فنر فرمینگ

قیمت تمام شده فنر فرمینگ به آیتم های گوناگونی وابسته است که میتوان به نوع آلیاژ به کار رفته در تولید فنر، تیراژ تولید فنر و نوع طراحی بکاررفته در ساخت فنر اشاره کرد. جهت برآورد دقیق قیمت فنر، با کارشناسان فروش فنر سازی پارس فولاد امیر تماس حاصل فرمایید.

خانه محصولاتتماسارتباط با ما